Belka
Sobota, 16 Stycznia 2021   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

KLASA Nauka Jazdy Przeworsk

Kategoria: Edukacja » Nauka jazdy
 

Wiedząc, jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjemny, a zarazem skuteczny przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy.Zapewniamy komfortowe warunki nauki wszystkim kursantom.Instruktorzy mają doświadczenie, talent przekazywania wiedzy i pasję, przez co nauka prowadzenia samochodu i przepisów ruchu drogowego będzie przyjemnością.Nasza uwaga skupiona jest na:
1. Zdaniu przez Ciebie egzaminu
2. Najwyższej jakości szkoleniach
3. W pełni profesjonalnej obsłudze

Kontakt

Tel.600-943-509

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przeworski

Powiat przeworski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Przeworsku. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Wchodzą w niego gminy: Przeworsk (gmina miejska), Kańczuga, Sieniawa, Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Przeworsk (gmina wiejska), Tryńcza Zarzecze.

Powiat zaprasza na swoje ziemie licznymi miejscami wartym odwiedzenia. Dla miłośników spędzania wolnego czasu wśród zieleni czekają dwa rezerwaty przyrody: Husówka i Lupa, a także pomniki przyrody. Na trasie szlaku architektury drewnianej zobaczymy gotycki kościół i zabytkowe cerkwie. Znajduje się tu także najdłuższy w Europie tunel kolie wąskotorowej. Obejmuje ona trasę z Przeworska do Dynowa.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola