Belka
Niedziela, 24 Stycznia 2021   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Wynajem urządzeń rekreacyjnych dla dzieci na wesela, komunie

 

Wesołe Dmuchańce to oferta skierowana do szkół, restauracji, organizatorów festynów i zabaw oraz osób indywidualnych. Dysponujemy urządzeniami rekreacyjnymi dla dzieci i dorosłych. Posiadamy urządzenia dmuchane; Zamek Zjeżdżalnia Flinstonowie, Bungee Run, Kula sferyczna Zorba, Ekstremalna Trampolina, quady, wata cukrowa, popcorn. Zapewniamy atrakcje na takie święta jak komunie, wesela, imieniny, urodziny, festyny, dożynki, odpusty, dzień dziecka, dzień Patrona Szkoły itd.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej;
www.rozrywka-przeworsk.prv.pl

Ceny ustalane są indywidualnie!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta!!!

Kontakt

Telefon
883 680 351

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przeworski

Powiat przeworski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Przeworsku. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Wchodzą w niego gminy: Przeworsk (gmina miejska), Kańczuga, Sieniawa, Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Przeworsk (gmina wiejska), Tryńcza Zarzecze.

Powiat zaprasza na swoje ziemie licznymi miejscami wartym odwiedzenia. Dla miłośników spędzania wolnego czasu wśród zieleni czekają dwa rezerwaty przyrody: Husówka i Lupa, a także pomniki przyrody. Na trasie szlaku architektury drewnianej zobaczymy gotycki kościół i zabytkowe cerkwie. Znajduje się tu także najdłuższy w Europie tunel kolie wąskotorowej. Obejmuje ona trasę z Przeworska do Dynowa.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola