Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sąd Przeworsk- Jak układ na Podkarpaciu broni sprawcy!

 
Nagranie z dnia 24.10.2018r. pokazuje jak Sąd w Przeworsku broni sprawcy pomimo, iż jego przestępstwa zostały zarejestrowane i nawet upubliczniłem je na tym kanale. Na nagraniach widać, jak oskarżony Jacek H. niszczy opony w naszym aucie -nagranie ,, Niszczenie opon Solina". Wykorzystuje fakt, że dziecko zostaje same na placu zabaw, podchodzi do niego z metalową listwą i zaczyna nagrywać zachowanie syna a później również mnie telefonem komórkowym- nagranie ,, Nękanie dziecka Solina - nagrania 1,2,3,4" . Wylewa fekalia do rowu, wzywa policje i inne służby mówiąc, że wypuszczam szambo- nagranie ,,Solina nieudana prowokacja" nagranie 1,2,3. Po pijanemu chodzi za nam i dziećmi, nagrywając nas telefonem komórkowym- nagranie ,, Stalking Solina'' nagrania 1,2,3. Grozi, że nie da spokoju - nagranie ,, Wylewanie fekaliów przez czyściciela w Bieszczadach''. Tego typu nagrań jest o wiele więcej. Po tym wszystkim Sąd robi wszystko, aby nie dać mu zakazu zbliżania się do naszej rodziny i nie trudno się domyśleć, że Sędzia Bogdan Kusz nie robi tego z dobroci serca dla sprawcy, tylko kierują nim jakieś inne pobudki!!! Sprawca wielokrotnie nagrany na gorącym uczynku, a my ponad trzy lata od złożenia zawiadomienia czekamy na wyrok Sądu!!! Jak zajdzie potrzeba upublicznię nagranie z rozprawy słychać na nim jak oskarżony głośno się śmieje w czasie odczytywania mu aktu oskarżenia, słychać jak Sędzia zmienia słowa odczytywanego naszego oświadczenia i każe nam się do tego odnieść, nie każe protokołować istotnych słów. cdn

 


Tomek misztal
 
Data pliku video: 2018-12-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przeworski

Powiat przeworski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Przeworsku. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Wchodzą w niego gminy: Przeworsk (gmina miejska), Kańczuga, Sieniawa, Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Przeworsk (gmina wiejska), Tryńcza Zarzecze.

Powiat zaprasza na swoje ziemie licznymi miejscami wartym odwiedzenia. Dla miłośników spędzania wolnego czasu wśród zieleni czekają dwa rezerwaty przyrody: Husówka i Lupa, a także pomniki przyrody. Na trasie szlaku architektury drewnianej zobaczymy gotycki kościół i zabytkowe cerkwie. Znajduje się tu także najdłuższy w Europie tunel kolie wąskotorowej. Obejmuje ona trasę z Przeworska do Dynowa.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola