Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sztandar dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyce na jubileusz 110-lecia [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji 110-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyce, jednostce nadano sztandar. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, reprezentanci służb mundurowych, mieszkańcy gminy, a przede wszystkim strażacy. Podczas uroczystości jubileuszowych OSP w Medyce został nadany Sztandar jako „symbol działania w ochronie przeciwpożarowej na rzecz ratowania życia zdrowia i mienia”. Sztandar został ufundowany przez mieszkańców gminy Medyka. Gminne Centrum Kulturalne w Medyce było współorganizatorem tej pięknej uroczystości ,która odbyła się na placu przed Pałacykiem.

Pełna treść wiadomości na: przeworsk.naszemiasto.pl/artykul/sztandar-dla-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-medyce-na,4806287,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
przeworski

Powiat przeworski - powiat w województwie małopolskim z siedzibą w Przeworsku. Powiat został stworzony w ramach reformy administracyjnej. Stało się to w 1999 roku. Wchodzą w niego gminy: Przeworsk (gmina miejska), Kańczuga, Sieniawa, Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Przeworsk (gmina wiejska), Tryńcza Zarzecze.

Powiat zaprasza na swoje ziemie licznymi miejscami wartym odwiedzenia. Dla miłośników spędzania wolnego czasu wśród zieleni czekają dwa rezerwaty przyrody: Husówka i Lupa, a także pomniki przyrody. Na trasie szlaku architektury drewnianej zobaczymy gotycki kościół i zabytkowe cerkwie. Znajduje się tu także najdłuższy w Europie tunel kolie wąskotorowej. Obejmuje ona trasę z Przeworska do Dynowa.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola